Artikelnummer: XWER05004310001 | 05004310001
Hersteller-Artikelnummer: 05004310001
Herstellerseite
Kraftform 2go 100, 11 pieces 1x Wera 2go 4 Tool Quiver: 165 x 105 mm 2x 162 i PH VDE Insulated screwdriver for Phillips screws: PH 1x80 mm, PH 2x100 mm 2x 165 i PZ VDE Insulated screwdriver for Pozidriv screws: PZ 1x80 mm, PZ 2x100 mm 3x 167 i VDE Insulated screwdriver for TORX® screws: TX 10x80 mm, TX 15x80 mm, TX 20x80 mm 3x 160 i VDE Insulated screwdriver for slotted screws: 0.4x2.5x80 mm, 0.8x4x150 mm, 1x5.5x200 mm 1x 160 iS VDE Insulated screwdriver with reduced blade diameter for slotted screws: 0.6 x 3.5 x 100 mm 1x Hook and Loop Fastener Strip 120: 120 x 50 mm11 VDE-insulated, Kraftform screwdrivers; with Take it easy Tool finder; in the Wera 2go 4 quiver; comes with an adjustable partition element for individual sectioning.05004310001
Vergleichen
Kraftform 2go 100 | 11 pieces Wera 2go E 1 Tool set for electricians | 73 pieces Wera 2go 2 XL Tool Container | 2 pieces Wera 2go 7 High Tool Box | 100 x 295 mm Wera 2go SHK 1 Tool set for plumbing | heating and air conditioning | 30 9751 Foam insert Kraftform Kompakt VDE set 1 | 28 pieces Wera 2go 2 Tool Container | 3 pieces Kraftform Kompakt VDE 18 Universal 1 Tool finder | 18 pieces Kraftform Kompakt VDE 18 Universal 2 Tool finder | 18 pieces Kraftform Kompakt VDE 18 Imperial 1 Tool finder | 18 pieces