Artikelnummer: XWER05004781001 | 05004781001
Hersteller-Artikelnummer: 05004781001
Herstellerseite
168 i VDE Insulated screwdriver for square socket head screws, # 2 x 100 mmWera VDE screwdriver with multi-component Kraftform handle for fast and smooth work: Hard handle zones for high working speeds, while soft handle zones guarantee a high torque transfer. Individually tested at 10,000 V for safe working at the approved voltage of 1,000 V. The hexagon anti-roll protection avoids screwdrivers from rolling away annoyingly at the workplace. Colour-coded.05004781001
Vergleichen
168 i VDE Insulated screwdriver for square socket head screws | # 2 x 1 VDE-Werkzeug-Sortiment 13300 VDE L.520mm B.450mm H.285mm 48 St. 9727 Foam insert 8007 A VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 1/4" | 30 pi Wera 2go E 1 Tool set for electricians | 73 pieces Kraftform Kompakt VDE 24 Allrounder Set 1 | 25 pieces 8100 SA VDE 1 Zyklop ratchet set | insulated | reversing lever | 1/4" 9726 Foam insert 8007 B VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 3/8" | 28 pi 9711 Foam insert VDE screwdriver set 1 | 16 pieces Kraftform Big Pack 100 VDE | 14 pieces Belt B VDE 1 Zyklop bit socket set TORX / hexagonal socket with holdin