Artikelnummer: XWER05004961001 | 05004961001
Hersteller-Artikelnummer: 05004961001
Herstellerseite
8790 B VDE Zyklop 3/8" socket, insulated, 17 x 46 mm3/8" VDE sockets with increased safety through yellow insulation core, which becomes visible in case of damage to the outer red VDE insulation layer. Individually tested tool as per IEC 60900 at 10,000V for safe working at the approved voltage of 1,000V.05004961001
Vergleichen
8790 B VDE Zyklop 3/8" socket | insulated | 17 x 46 mm 9727 Foam insert 8007 A VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 1/4" | 30 pi 9726 Foam insert 8007 B VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 3/8" | 28 pi 8100 SA VDE 1 Zyklop ratchet set | insulated | reversing lever | 1/4" VDE-Werkzeug-Sortiment 13300 VDE L.520mm B.450mm H.285mm 48 St. 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces Wera 2go E 1 Tool set for electricians | 73 pieces Belt B VDE 1 Zyklop bit socket set TORX / hexagonal socket with holdin Kraftform Kompakt VDE 24 Allrounder Set 1 | 25 pieces