Artikelnummer: XWER05006510001 | 05006510001
Hersteller-Artikelnummer: 05006510001
Herstellerseite
Kraftform Kompakt VDE 62 i Take it easy, PH 1 x 157 mmVDE blade for Kraftform Kompakt handle/interchangeable blade system. Lightning-fast blade changes without special tools. Individually tested at 10,000 V for safe working at the approved voltage of 1,000 V. The Wera Black Point tip offers fitting accuracy and optimised corrosion protection. With Take it easy Tool finder: Colour coding by profile and laser-engraved size indication. The hexagon anti-roll protection avoids blades from rolling away unintentionally.05006510001
Vergleichen
Kraftform Kompakt VDE 62 i Take it easy | PH 1 x 157 mm Kraftform Kompakt VDE 17 extra slim 1 Tool finder | 17 pieces 9751 Foam insert Kraftform Kompakt VDE set 1 | 28 pieces Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 | 26 pieces Kraftform Kompakt VDE Safe-Torque Speed control cabinet Set 1 | 23 piec Kraftform Kompakt VDE 17 extra slim 2 Tool finder | 17 pieces Kraftform Kompakt VDE 24 Allrounder Set 1 | 25 pieces Kraftform Kompakt VDE 16 Torque 1.2-3.0 Nm extra slim 1 Tool Finder | 1 Kraftform Kompakt Turbo i 1 Tool finder | 16 pieces Kraftform Kompakt Turbo i Imperial 1 Tool finder | 16 pieces