Artikelnummer: XWER05006601001 | 05006601001
Hersteller-Artikelnummer: 05006601001
Herstellerseite
Kraftform Kompakt VDE 7 Universal 2 Tool finder, 7 pieces 1x 817 VDE Kraftform blade-holding handle: 9 x 98 mm 2x Kraftform Kompakt VDE 65 i Take it easy: PZ 1x157 mm, PZ 2x157 mm 4x Kraftform Kompakt VDE 60 i Take it easy: 0.4x2.5x157 mm, 0.6x3.5x157 mm, 0.8x4x157 mm, 1x5.5x157 mm 1x Hook and Loop Fastener Strip 70: 50 x 70 mmOne 817 VDE Kraftform bitholding screwdriver and 6 VDE blades with Take it easy Tool finder: Colour coding and laser-engraved size indication. Individually tested at 10,000 V for safe working at the approved voltage of 1,000 V. In a robust belt pouch. The textile box features a fleece zone at the back. Using the provided self-adhesive hook and loop fastener strips, the textile box can be attached to the Wera 2go components. Or to the wall, shelf or workshop trolley.05006601001