Artikelnummer: XWER05006611001 | 05006611001
Hersteller-Artikelnummer: 05006611001
Herstellerseite
Kraftform Kompakt VDE 17 Universal 1 Tool finder, 17 pieces 2x 817 VDE Kraftform blade-holding handle: 9 x 98 mm 2x Kraftform Kompakt VDE 62 i Take it easy: PH 1x157 mm, PH 2x157 mm 2x Kraftform Kompakt VDE 65 i Take it easy: PZ 1x157 mm, PZ 2x157 mm 2x Kraftform Kompakt VDE 65 i PZ/S Take it easy: # 1x157 mm, # 2x157 mm 4x Kraftform Kompakt VDE 67 i TORX® Take it easy: TX 10x157 mm, TX 15x157 mm, TX 20x157 mm, TX 25x157 mm 4x Kraftform Kompakt VDE 60 i Take it easy: 0.4x2.5x157 mm, 0.8x4x157 mm, 1x5.5x157 mm, 1.2x6.5x157 mm 1x Kraftform Kompakt VDE 60 iS Take it easy: 0.6 x 3.5 x 157 mm 1x Hook and Loop Fastener Strip 70: 50 x 70 mm2x 817 VDE Kraftform bitholding screwdrivers and 15 VDE blades with Take it easy Tool finder: Colour coding and laser-engraved size indication; Kraftform Kompakt VDE 60 iS Take it easy 1x 0.6x3.5x157 with reduced blade diameter, so that even low-lying screw and spring elements can be easily reached and operated. Individually tested tools as per IEC 60900. Individually tested in a water quench at 10,000 V for safe working at the approved voltage of 1,000 V. In a robust belt pouch. The textile box features a fleece zone at the back. Using the provided self-adhesive hook and loop fastener strips, the textile box can be attached to the Wera 2go components. Or to the wall, shelf or workshop trolley.05006611001