Artikelnummer: XWER05056662001 | 05056662001
Hersteller-Artikelnummer: 05056662001
Herstellerseite
Vergleichen
853/1 TZ ACR bits | PH 2 x 25 mm 853/4 Harpoon ACR bits | PH 2 x 70 mm 853/4 Harpoon ACR bits | PH 2 x 50 mm 853/4 Harpoon ACR bits | PH 2 x 152 mm 853/4 ACR SL bits with sleeve | magnetized | PH 2 x 150 mm 853/4 ACR SL bits with sleeve | magnetized | PH 2 x 200 mm 853/4 ACR SL bits with sleeve | magnetized | PH 2 x 50 mm 853/4 ACR SL bits with sleeve | magnetized | PH 2 x 90 mm 853/4 ACR bits | PH 2 x 50 mm Tool-Check Modular Set 1 | 50 pieces