Artikelnummer: XWER05117681001 | 05117681001
Hersteller-Artikelnummer: 05117681001
Herstellerseite
Vergleichen
368 Screwdriver for square socket head screws | # 0 x 60 mm 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 368 Screwdriver for square socket head screws | # 00 x 60 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 1 x 80 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 1 x 200 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 2 x 100 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 2 x 200 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 3 x 150 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 4 x 200 mm