Artikelnummer: XWER05133151001 | 05133151001
Hersteller-Artikelnummer: 05133151001
Herstellerseite
Vergleichen
950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 2 x 56 mm 950/9 L Hex-Plus HF 1 L-key set | metric | chrome-plated | with holding f 950/9 Hex-Plus 8 L-key set | metric | chrome-plated | 10 pieces 950/9 Hex-Plus 3 L-key set | metric | chrome-plated | 9 pieces 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 1.5 x 50 mm 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 2.5 x 63 mm 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 3 x 71 mm 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 4 x 80 mm 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 5 x 90 mm 950 PKS L-key | metric | chrome-plated | 6 x 100 mm