Artikelnummer: XWER05150130001 | 05150130001
Hersteller-Artikelnummer: 05150130001
Herstellerseite
9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1, 94 pieces 1x 9710 Foam insert screwdriver set 1, 18 pieces 2x 932 A Screwdriver for slotted screws: 1x5.5x100 mm, 1.2x7x125 mm 3x 350 PH Screwdriver for Phillips screws: PH 1x80 mm, PH 2x100 mm, PH 3x150 mm 1x 350 PH Phillips-head Stubby/carburetor screwdriver: PH 2 x 25 mm 2x 355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws: PZ 1x80 mm, PZ 2x100 mm 2x 335 Screwdriver for slotted screws: 0.8x4x100 mm, 1x5.5x125 mm 1x 334 Screwdriver for slotted screws: 1.2 x 6.5 x 150 mm 1x 335 Stubby/carburetor screwdriver: 1 x 5.5 x 24.5 mm 1x 2050 PH Screwdriver for Phillips screws for electronic applications: PH 0 x 40 mm 1x 2035 Screwdriver for slotted screws for electronic applications: 0.40 x 2.5 x 80 mm 2x 160 i VDE Insulated screwdriver for slotted screws: 0.4x2.5x80 mm, 0.6x3.5x100 mm 1x 1441 SB Screw gripper attachment for screwdriver blades, long bits and L-keys, with holding function for screws: 4.5-6 x 41 mm 1x 1442 Screw Gripper: 6.0-8.5 x 41 mm 1x 9810 Foam insert screwdriver set 1, empty: 344 x 30 x 392 mm 1x 9720 Foam insert 8000 A Zyklop 1/4" ratchet set 1, 37 pieces 1x 8000 A Zyklop Speed Ratchet with 1/4" drive: 1/4" x 152 mm 1x 8794 LA Zyklop extension with free-turning sleeve, long, 1/4": 1/4" x 150 mm 1x 8794 SA Zyklop extension with free-turning sleeve, short, 1/4": 1/4" x 75 mm 1x 8795 A Zyklop universal joint, 1/4": 1/4" x 35.5 mm 1x 8794 A Zyklop wobble extension, 1/4": 1/4" x 56 mm 14x 8790 HMA Zyklop 1/4" socket: 4x23 mm, 4.5x23 mm, 5x23 mm, 5.5x23 mm, 6x23 mm, 7x23 mm, 8x23 mm, 9x23 mm, 10x23 mm, 11x23 mm, 12x23 mm, 13x23 mm, 14x23 mm, 15x23 mm 9x 8767 A HF TORX® Zyklop bit socket with holding function, 1/4" drive: TX 8x28 mm, TX 9x28 mm, TX 10x28 mm, TX 15x28 mm, TX 20x28 mm, TX 25x28 mm, TX 27x28 mm, TX 30x28 mm, TX 40x28 mm 9x 8740 A HF Zyklop bit socket with holding function, 1/4" drive: 3x28 mm, 4x28 mm, 4x100 mm, 5x28 mm, 5x100 mm, 6x28 mm, 6x100 mm, 8x28 mm, 8x100 mm 1x 9820 Foam insert 8000 A Zyklop 1/4" ratchet set 1, empty: 172 x 30 x 392 mm 1x 9731 Foam insert 6003 Joker set 1, 19 pieces 18x 6003 Joker Combination wrench: 6x105 mm, 7x110 mm, 8x115 mm, 9x120 mm, 10x125 mm, 11x135 mm, 12x148 mm, 13x160 mm, 14x167 mm, 15x174 mm, 16x182 mm, 17x190 mm, 18x210 mm, 19x230 mm, 20x230 mm, 21x260 mm, 22x260 mm, 24x280 mm 1x Bottle opener: 148 1x 9831 Foam insert 6003 Joker Set 1, empty: 344 x 30 x 392 mm 1xExclusive roller cabinet in the Tool Rebel design. Five flat and two high drawers ensure efficient, mobile organization of tools and materials. Extremely robust design thanks to a double-walled design and the completely welded construction of the entire body. For daily hard work in the workshop. Equipped with four Wera foam inserts: 9710 foam insert screwdriver set 1, 9720 foam insert 8000 A Zyklop ratchet set 1, 9731 foam insert 6003 Joker ring spanner set 1, 9740 foam insert L-key set 1.05150130001