Artikelnummer: XWER05150180001 | 05150180001
Hersteller-Artikelnummer: 05150180001
Herstellerseite
9780 Foam insert KNIPEX pliers set 1, 3 pieces 1x KNIPEX Combination Pliers 03 05 180: 180 mm 1x KNIPEX Cobra® High-Tech Water Pump Pliers 87 05 250: 250 mm 1x KNIPEX High Leverage Diagonal Cutter 74 05 160: 160 mm 1x 9880 Foam insert KNIPEX pliers set 1, empty: 172 x 30 x 392 mmDurable foam insert; two-coloured for quick identification of missing parts; suitable for the Tool Rebel roller cabinet; equipped with 1x KNIPEX combination pliers, 1x KNIPEX Cobra® High-Tech water pump pliers as well as 1x KNIPEX high leverage diagonal cutter.05150180001
Vergleichen
9780 Foam insert KNIPEX pliers set 1 | 3 pieces 9784 Foam insert KNIPEX pliers set VDE 1 | 3 pieces 9781 Foam insert KNIPEX pliers set 2 | 3 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces Wera 2go E 1 Tool set for electricians | 73 pieces 9880 Foam insert KNIPEX pliers set 1 | empty | 172 x 30 x 392 mm Kraftform Kompakt VDE 17 extra slim 1 Tool finder | 17 pieces