Artikelnummer: XWER05347100001 | 05347100001
Hersteller-Artikelnummer: 05347100001
Herstellerseite
Vergleichen
899/4/1 SB Universal Bit Holder | 1/4" x 50 mm 899/4/1 Universal Bit Holder | 1/4" x 75 mm 899/4/1 Universal Bit Holder | 1/4" x 50 mm 899/4/1 Universal Bit Holder | 1/4" x 152 mm 899/4/1 Universal Bit Holder | 1/4" x 100 mm 899/3/1 Universal Bit Holder | 1/4" x 72 mm 899/4/1 SB Universal Bit Holder | 1/4" x 75 mm 899/14/1 SB Universal Bit Holder | 1/4" x 79 mm 899/4/1 SB Universal Bit Holder | 1/4" x 152 mm 899/4/1 S Universal Bit Holder with strong retaining ring | 1/4" x