Artikelnummer: XWER05022713001 | 05022713001
Hersteller-Artikelnummer: 05022713001
Herstellerseite
Vergleichen
3950 PKL L-key | Imperial | stainless | 9/64" x 130 mm 9760 Foam insert Stainless set 1 | 36 pieces 3950/9 Hex-Plus Imperial Stainless 1 L-key set | Imperial | stainless | 9 3950/9 Hex-Plus Multicolour Imperial Stainless 1 | imperial | stainless 3950/9 Hex-Plus Multicolour HF Stainless 1 L-key set | metric | stainles 3950/9 Hex-Plus Stainless 1 SB L-key set | metric | stainless | 9 pieces 3950 PKL L-key | Imperial | stainless | 3/32" x 112 mm 3950 PKL L-key | Imperial | stainless | 7/64" x 119 mm 3950 PKL L-key | Imperial | stainless | 1/8" x 123 mm 3950 PKL L-key | Imperial | stainless | 5/32" x 137 mm