Artikelnummer: XWER05150160001 | 05150160001
Hersteller-Artikelnummer: 05150160001
Herstellerseite
9760 Foam insert Stainless set 1, 36 pieces 1x Bicycle Set 9, 10 pieces 1x 8001 A Bit Ratchet 1/4": 1/4" x 87 mm 1x 3851/1 TS bits, stainless: PH 2 x 25 mm 2x 3867/1 TS TORX® bits, stainless: TX 10x25 mm, TX 25x25 mm 6x 3840/1 TS bits, stainless: 2x25 mm, 2.5x25 mm, 3x25 mm, 4x25 mm, 5x25 mm, 6x25 mm 1x 3950/9 Hex-Plus Multicolour HF Stainless 1 L-key set, metric, stainless steel, with holding function, 9 pieces 3x 3950 SPKL Multicolour L-key, metric, stainless: 1.5x90 mm, 2x101 mm, 2.5x112 mm 6x 3950 SPKL Multicolour HF L-key, metric, stainless steel, with holding function: 3x123 mm, 4x137 mm, 5x154 mm, 6x172 mm, 8x195 mm, 10x224 mm 1x 3967/9 TX SXL Multicolour HF Stainless 1 L-key set with holding function, stainless, 9 pieces 9x 3967 SXL TORX® HF L-key Multicolour with holding function, long, stainless: TX 8x90 mm, TX 9x101 mm, TX 10x112 mm, TX 15x123 mm, TX 20x137 mm, TX 25x154 mm, TX 27x172 mm, TX 30x195 mm, TX 40x224 mm 2x 3350 PH Screwdriver for Phillips screws, stainless: PH 1x80 mm, PH 2x100 mm 2x 3367 Screwdriver for TORX® screws, stainless: TX 20x100 mm, TX 25x100 mm 2x 3335 Screwdriver for slotted screws, stainless: 0.5x3x80 mm, 0.8x4x100 mm 1x 3334 Screwdriver for slotted screws, stainless, 1.2 x 6.5 x 150 mm 1x 9860 Foam insert Stainless set 1, without tools, 344 x 30 x 392 mmDurable foam insert; two-coloured for quick identification of missing parts; suitable for the Tool Rebel roller cabinets; equipped with Wera stainless steel tools: 6 Kraftform screwdrivers (Phillips, TORX®, slotted), Bicycle Set 9 with Zyklop Mini bit ratchet and 9 bits (Phillips-head, TORX®, hexagonal socket; 25 mm long), L-key set (9-piece set) with holding function for hexagonal socket screws, L-key set (9-piece set) with holding function for TORX® screws.05150160001
Vergleichen
9760 Foam insert Stainless set 1 | 36 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces 9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1 | 94 pieces 9740 Foam insert L-key set 1 | 20 pieces 9860 Foam insert Stainless set 1 | without tools | 344 x 30 x 392 mm Bit-Check 30 Stainless 1 | 30 pieces Kraftform Kompakt VDE Stainless 17 extra slim 1 Tool finder | 17 pieces