Artikelnummer: XWER05032031001 | 05032031001
Hersteller-Artikelnummer: 05032031001
Herstellerseite
Vergleichen
3355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws | stainless | PZ 1 x 80 mm 9760 Foam insert Stainless set 1 | 36 pieces 3334/3350/3355/6 Screwdriver set | stainless and rack | 6 pieces 3334/3355/6 Screwdriver set | stainless and rack | 6 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 3355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws | stainless | PZ 0 x 60 mm 3355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws | stainless | PZ 2 x 100 mm