Artikelnummer: XWER05100071001 | 05100071001
Hersteller-Artikelnummer: 05100071001
Herstellerseite
Vergleichen
368 SB Screwdriver for square socket head screws | # 2 x 100 mm 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 368 Screwdriver for square socket head screws | # 2 x 100 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 00 x 60 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 0 x 60 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 1 x 80 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 1 x 200 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 2 x 200 mm 368 Screwdriver for square socket head screws | # 3 x 150 mm