Artikelnummer: XWER05150110001 | 05150110001
Hersteller-Artikelnummer: 05150110001
Herstellerseite
9720 Foam insert 8000 A Zyklop 1/4" ratchet set 1, 37 pieces 1x 8000 A Zyklop Speed Ratchet with 1/4" drive: 1/4" x 152 mm 1x 8794 LA Zyklop extension with free-turning sleeve, long, 1/4": 1/4" x 150 mm 1x 8794 SA Zyklop extension with free-turning sleeve, short, 1/4": 1/4" x 75 mm 1x 8795 A Zyklop universal joint, 1/4": 1/4" x 35.5 mm 1x 8794 A Zyklop wobble extension, 1/4": 1/4" x 56 mm 14x 8790 HMA Zyklop 1/4" socket: 4x23 mm, 4.5x23 mm, 5x23 mm, 5.5x23 mm, 6x23 mm, 7x23 mm, 8x23 mm, 9x23 mm, 10x23 mm, 11x23 mm, 12x23 mm, 13x23 mm, 14x23 mm, 15x23 mm 9x 8767 A HF TORX® Zyklop bit socket with holding function, 1/4" drive: TX 8x28 mm, TX 9x28 mm, TX 10x28 mm, TX 15x28 mm, TX 20x28 mm, TX 25x28 mm, TX 27x28 mm, TX 30x28 mm, TX 40x28 mm 9x 8740 A HF Zyklop bit socket with holding function, 1/4" drive: 3x28 mm, 4x28 mm, 4x100 mm, 5x28 mm, 5x100 mm, 6x28 mm, 6x100 mm, 8x28 mm, 8x100 mm 1x 9820 Foam insert 8000 A Zyklop 1/4" ratchet set 1, empty: 172 x 30 x 392 mmDurable foam insert; two-coloured for quick identification of missing parts; suitable for the Tool Rebel roller cabinet, equipped with one Wera Zyklop Speed ratchet ¼" and a 36-piece accessories set.05150110001
Vergleichen
9720 Foam insert 8000 A Zyklop 1/4" ratchet set 1 | 37 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces 9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1 | 94 pieces 9722 Foam insert 8000 C Zyklop 1/2" ratchet set 1 | 31 pieces 9721 Foam insert 8000 B Zyklop 3/8" ratchet set 1 | 23 pieces 9726 Foam insert 8007 B VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 3/8" | 28 pi 9727 Foam insert 8007 A VDE Zyklop VDE ratchet set 1 | 1/4" | 30 pi