Artikelnummer: XWER05350430001 | 05350430001
Hersteller-Artikelnummer: 05350430001
Herstellerseite
840/4 Z bits, 0.05" x 50 mmTough Wera bits for hexagonal socket screws, for universal use. Hex-Plus offers larger contact surfaces in the screw head. The notch effect is reduced to a minimum and the destruction of the screw is nearly eliminated. 1/4" hexagonal, suitable for holders as per DIN ISO 1173-F 6.3.05350430001
Vergleichen
840/4 Z bits | 0.05" x 50 mm Tool-Check Modular Set 1 | 50 pieces Tool-Check Modular Set Imperial 1 | 50 pieces 8009 Zyklop Pocket Set 4 | 27 pieces 9750 Foam insert Kraftform Kompakt and Tool-Check PLUS set 1 | 57 piece Bicycle Set 3 | 41 pieces Bicycle Set 3 A | 40 pieces Kraftform Kompakt H 1 Woodcraft | 41 pieces Tool-Check PLUS 1 | 39 pieces Tool-Check PLUS 2 | 39 pieces