Artikelnummer: XWER05100075001 | 05100075001
Hersteller-Artikelnummer: 05100075001
Herstellerseite
Vergleichen
917 SPH SB Screwdriver for Phillips screws | PH 1 x 80 mm 917 SPH SB Screwdriver for Phillips screws | PH 2 x 100 mm 917 SPH SB Screwdriver for Phillips screws | PH 3 x 150 mm 9710 Foam insert screwdriver set 1 | 18 pieces 9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1 | 94 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces Kraftform Micro ESD Big Pack 1 Screwdriver set for electronic applicat