Artikelnummer: XWER05150101001 | 05150101001
Hersteller-Artikelnummer: 05150101001
Herstellerseite
9710 Foam insert screwdriver set 1, 18 pieces 2x 932 A Screwdriver for slotted screws: 1x5.5x100 mm, 1.2x7x125 mm 3x 350 PH Screwdriver for Phillips screws: PH 1x80 mm, PH 2x100 mm, PH 3x150 mm 1x 350 PH Phillips-head Stubby/carburetor screwdriver: PH 2 x 25 mm 2x 355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws: PZ 1x80 mm, PZ 2x100 mm 2x 335 Screwdriver for slotted screws: 0.8x4x100 mm, 1x5.5x125 mm 1x 334 Screwdriver for slotted screws: 1.2 x 6.5 x 150 mm 1x 335 Stubby/carburetor screwdriver: 1 x 5.5 x 24.5 mm 1x 2050 PH Screwdriver for Phillips screws for electronic applications: PH 0 x 40 mm 1x 2035 Screwdriver for slotted screws for electronic applications: 0.40 x 2.5 x 80 mm 2x 160 i VDE Insulated screwdriver for slotted screws: 0.4x2.5x80 mm, 0.6x3.5x100 mm 1x 1441 SB Screw gripper attachment for screwdriver blades, long bits and L-keys, with holding function for screws: 4.5-6 x 41 mm 1x 1442 Screw Gripper: 6.0-8.5 x 41 mm 1x 9810 Foam insert screwdriver set 1, empty: 344 x 30 x 392 mmDurable foam insert; two-coloured for quick identification of missing parts; suitable for the Tool Rebel roller cabinet, equipped with 16 Wera Kraftform screwdrivers (workshop, VDE, chiseldriver, Micro) as well as 2 screw grippers.05150101001