Artikelnummer: XWER05100081001 | 05100081001
Hersteller-Artikelnummer: 05100081001
Herstellerseite
Vergleichen
918 SPZ SB Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 2 x 100 mm 918 SPZ Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 2 x 100 mm 918 SPZ Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 1 x 80 mm 918 SPZ Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 3 x 150 mm 918 SPZ Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 4 x 200 mm 918 SPZ SB Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 1 x 80 mm 918 SPZ SB Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 3 x 150 mm 932/918/6 Screwdriver set Kraftform Wera: Chiseldriver and rack | 6 pie 9710 Foam insert screwdriver set 1 | 18 pieces 9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1 | 94 pieces