Artikelnummer: XWER05347743001 | 05347743001
Hersteller-Artikelnummer: 05347743001
Herstellerseite
Vergleichen
355 PZ Screwdriver for Pozidriv screws | PZ 2 x 250 mm 9710 Foam insert screwdriver set 1 | 18 pieces 9701 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 1 | 188 pieces 9705 Tool Rebel roller cabinet Stainless 1 | 177 pieces 9700 Tool Rebel Roller Cabinet 1 | 94 pieces 9702 Tool Rebel roller cabinet Stainless XXL 2 | 202 pieces 9706 Tool Rebel roller cabinet Stainless 2 | 191 pieces 9650 Magnetic rail Kraftform screwdriver set | 9 pieces 335/350/355/3 Screwdriver set Kraftform Plus 300 mm-long blades | 3 pie 335/350/355/4 Screwdriver set Kraftform Plus Lasertip 200 mm-long blad